Open/Close Menu Župnija svetega Štefana v Solkanu

Župnija Solkan - zavetnik sveti Štefan

Preden se je zgodilo z veroukom in nedeljsko mašo to, kar se je zgodilo, ste bili starši veroučencev skupine 3. razreda povabljeni k srečanju, ki pa ni bilo več izvedljivo zaradi odpovedi maš in ukrepov sredi katerih smo. Podobno kot se trudi šola vsaj delno nadaljevati smo povabljeni tudi v župniji nadaljevati začeto delo na preprost način. Vzemimo si za nalogo da :

  1. Na nedeljo in praznik »bomo pri maši« na način, ki je sedaj možen in si skupaj vzeli čas za molitev in poslušanje božje besede.
  2. V veroučnem priročniku za skup. 3. razreda ponovite, kar smo se že pogovarjali; vse kar je o maši ( ali če rečemo drugače, vse kar je pot uvajanja v evharistijo)

© 2020 Župnija Solkan izdelano z VamTam predlogo

Sledite nam: